Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o radę, duży sklejalny model.
#1
Cześć,Myślę żeby po Camelu wziąć na warsztat coś dość dużego np jakiś bombowiec.Więc pytanie do was, doradzicie jakiś duży gabarytowo model który nie będzie nastręczał problemów ? myślałem nad Halifaxem z mm ale czytałem że tak sobie z jego sklejalnoscią oraz B-25C Mitchell również z mm.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Wielosilnikowe bombowce to naprawdę wyższa szkoła jazdy. Trzeba chociażby dobrze przemyśleć sprawę szkieletu i dodatkowych wzmocnień, a także kwestię podposzycia na kadłubie, skrzydłach i usterzeniu. W mojej opinii zanim spróbujesz swoich sił z dużym modelem typu B-17, Halifax, sklej coś mniejszego. Wydaje mi się że najlepszym wyborem będzie Łoś z Kartonowej Kolekcji. Nazwisko pana Mistewicza jest gwarantem świetnego spasowania i przemyślanego projektu, a przy tym model jest całkiem sporych rozmiarów.
Odpowiedz
#3
Wybór padł na Łosia ,dzięki za radę.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Prośba] 1% podatku, tak mało a tak wiele. Sprudin 0 1,982 22-02-2013, 06:27
Ostatni post: Sprudin
  (auto)Cenzura w modelrstwie kartonowym do 1989 r. - prośba o pomoc redbaron 18 8,629 13-10-2012, 07:03
Ostatni post: Dombeer
  Model AH "na początek" Bartko28 6 3,871 12-10-2012, 03:13
Ostatni post: zielony
  Wydawnictwo Super Model - Kolekcjoner Dombeer 11 7,934 22-03-2011, 07:07
Ostatni post: SZKUTNIK
  Mały (DUŻY) Modelarz podbija Świat Raven 4 3,792 12-09-2009, 10:50
Ostatni post: Orion

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości