Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolega z forum człowiekiem roku
#1
Jednym z kandydatów na Człowieka Roku Gazety Krakowskiej jest nasz forumowy kolega Łukasz Fuczek.  Dzięki niemu m.in. możemy spotykać się w Przeciszowie.  Gdybyście chcieli oddać głos: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/...d,kid.html.  Można głosować raz dziennie.
Odpowiedz
#2
O ile codzienna pamięć nie zawiedzie to kliknę jeszcze z kilka razy. 07 coś tam poblokowane u operatora więc z sms nici:/
Odpowiedz
#3
ja już zagłosowałem Smile
Odpowiedz
#4
Ja również głosowałem. Ale coś słabo gonimy #1, pana Leszka Smile
Odpowiedz
#5
(01-02-2016, 02:42)popala napisał(a):  Ale coś słabo gonimy #1, pana Leszka Smile

Oj już nie słabo, modelarze potrafią się zebraćSmile
Odpowiedz
#6
Wczoraj udało się wyrównać różnicę ponad 300 punktów! Przez noc znowu pan Leszek odbił o około 150. Dziękuję tym którzy głosowali i zachęcam do udziału Smile
Odpowiedz
#7
Sam też wczoraj dobrych kilka smsów wysłałem i było już blisko, ale jeszcze potrzeba się zmobilizować. Więc naprzód, ku chwale...
Odpowiedz
#8
Panie i panowie, wielkie, ogromne podziękowanie za wsparcie. Jesteście niesamowici. Pracuję nad sposobem żeby jakoś Wam pokazać że jesteście doceniani ale o tym później Smile

Jeszcze raz zachęcam do głosowania przez FB. Zmobilizujcie swoich znajomych, poproście ciotki, wujków, kuzynki, omę i opę, pana z kiosku, panią z kwiaciarni. Każdy głos się liczy. Lider troszeczkę odbił ale dla cierpliwych i konsekwentnych ludzi to przecież nie problem Smile

Dla ociągających się motywacja muzyczna: https://www.youtube.com/watch?v=3ps2jv0NpD8
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niepewne forum? henkos 4 3,276 24-04-2019, 09:38
Ostatni post: dexter
  Ludzie z pasją - wywiad z forumowym kolegą yogi 4 3,485 09-02-2016, 11:46
Ostatni post: Hastur
  Wspaniała muzyka w wykonaniu silniczka z 1936 roku Piotras65 0 2,144 06-09-2013, 05:49
Ostatni post: Piotras65
  Modelarskie podsumowanie roku, noworoczne postanowienia... Kofi 11 5,934 26-12-2009, 02:28
Ostatni post: ZbiG
  Czy narzucać poprawne pisanie po Polsku na forum?!!! kujot666 73 21,200 09-09-2009, 03:51
Ostatni post: Cordel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości