Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[N] HMS Rodney 1:200, Dom Bumagi
#1
Taaaki okręt puścili na półki a na naszym forum ciszaTongue

[Obrazek: d31d0a08832b2432m.jpg]

Dostępny w kilku sklepach internetowych naszych rodzimych wydawców, cena: 145 PLN

Można sobie rysunki pooglądać:
http://wmc.kvaksiuk.com/viewtopic.php?f=...796#p64795

i trochę zdjęć arkuszy , szkoda że takie niewyraźne:
http://board.homepaper.com.ua/viewtopic....=360#p3827
Odpowiedz
#2
Deski pokładu trochę dziwne...
Reszta wygląda ciekawie.
Trzeba by wziąć do ręki ale jak to zrobić "po sieci" ??
Odpowiedz
#3
Spokojnie Panowie... Jak na razie model pojawia się w różnych cenach, znika ..... pewnie zaraz gdzieś wypłynie .... całkiem jak polowanie na Bismarcka :-)
Sprzedawcy chyba sami nie wiedzą ile za niego .... taki hit :-)
Się nie napalam, czekam sobie spokojnie, kleić mam co :-)
Zdąży jeszcze być w promocji. Co za dużo to niezdrowo :-)
pzdr
Odpowiedz
#4
Bryty byłyby naprawde fajne gdyby nie pompomy: ] i "czapki" na FCS
[Obrazek: J8HtZWI.png]
Odpowiedz
#5
Mam go w rękach i nie zawaham się go użyć .... Big Grin
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#6
(12-04-2016, 11:08)qbas napisał(a): Mam go w rękach i nie zawaham się go użyć .... Big Grin

Czekamy... Tongue
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#7
Dłubie się.....
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#8
(30-04-2016, 07:20)qbas napisał(a): Dłubie się.....

Pokaż Big Grin
Odpowiedz
#9
Pokazywałem jak bylem mały Big Grin
Za wcześnie jeszcze na cokolwiek....... Mile złego początki na razie i czasu brak Sad
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz
#10
Czy ktoś caponował modele z DB? Jeśli tak to czy są jakieś komentarze co do skutków?
Jeśli ktoś kleił i nie caponował to też proszę o info.
Aby palce były w stanie wykonać to czego oczy nie widzą a głowa wymyśli / Nikt nie mówił, że będzie łatwo i dotrzymał słowa
W stoczni   #  Hall of fames: Mosquito / PZL P11cRXIIID Lublin / P47D-11 Thunderbolt / HMS Ark Royal Mosq uito
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Plany wydawnicze Domu Bumagi na 2012r. biohazard 5 5,113 25-07-2012, 05:37
Ostatni post: biohazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości